لبه کناری کاتد بلانک

Cathode Blank edge strip

جهت ایجاد فاصله بین شیت های دو طرف کاتد بلانک و عدم اتصال آن ها به یکدیگر لبه کناری کاتد بلانک استنلس استیل یا هر نوع دیگری از کاتد بلانک به کار می رود؛ لبه کناری از قطعات مصرفی می باشد که در دو طرف کاتد بلانک در لبه ها قرار می گیرد و سبب جداسازی آسان مس و هر نوع فلز دیگر از روی سطح کاتد بلانک در انتهای پروسه تولید خواهد شد.

مبین صنعت راستین، تولید کننده انواع لبه کناری کاتد بلانک ها

مبین صنعت راستین، تولید کننده انواع لبه کناری کاتد بلانک ها برای صنایع مس، روی و … ( لبه کناری یا اج استریپ برای لیچینگ، پالایشگاه و … )  Cathode Blank Edge Strip

لبه کناری کاتد بلانک (اِج استریپ)

در تولید کاتد مس و یا سایر محصولات دیگر در صنایع مشابه مانند روی، جهت جدا سازی دو کاتد مس که در دو طرف شیت استنلس استیل ایجاد می شود، از لبه های کناری یا اج استریپ ها استفاده خواهد شد. اج استریپ یا (edge strip) در حقیقت یک لایه از جنس پلی پروپلین (PP) می باشد که با اتصال به دو گوشه کاتد بلانک باعث عدم اتصال مس و یا فلزات دو طرف بلانک به یکدیگر و در نتیجه جداسازی آسان آن ها می شود.

نقش لبه کناری یا اج استریپ در کاتد بلانک چه می باشد؟

به تعریف آسانی از کارکرد لبه کناری یا اج استریپ در بخش قبلی پرداختیم؛ اما به عبارت بهتر و دقیق تر می توان گفت که در هر صورتی که در کاتد بلانک ها، از اج استریپ یا لبه های کناری استفاده نشود، مس و یا سایر فلزات دیگر به کاتد بلانک می چسبد( در صنایع مس کاتد بلانک از جنس استنلس استیل STAINLESS STEEL Cathode Blank ) در صورتی که این اتفاق رخ بدهد، در پایان پروسه ی ۱۰ روزه تولید کاتد مسی ( و یا سایر محصولات ) مس به طور کامل از دو طرف به سطح استنلس استیل می چسبد و به راحتی قابل جدا سازی نیست.

بریدن مس به وسیله هر شی تیز از روی کاتد بلانک در نهایت احتمال آسیب دیدگی خط و شیار افتادن روی بلانک را افزایش می دهد؛ در صورت اتفاق این امر، در مراحل بعد راندمان تولید با یک کاتد بلانک آسیب دیده کاهش خواهد یافت؛ در نتیجه بهترین روش پیشگیری، از این اتفاق می باشد. (شایان به ذکر است حتی در صورتی که مس شما 100% بر روی بلانک شما بچسبد، تیم مجرب مبین صنعت راستین قادر است حتی بدون آسیب 1% به کاتد بلانک شما، این دو فلز را از یکدیگر جدا نماید.)

لبه کناری یا اج استریپ مرغوب، دارای یک شیار یک دست برای اتصال به صفحه کاتد بلانک می باشد و علاوه بر آن، بعد از اتصال کامل به سختی جدا می شود و اجازه نفوذ هیچ گونه ماده ای را به زیر شیار های خود نخواهد داد؛ در نتیجه سطح رویی و زیری شیت کاتد بلانک با استفاده از یک edge strip یا لبه کناری مناسب، کاملا از هم جدا می شوند.

 

محصولات مبین صنعت راستین

مزایای اصلی لبه های کناری یا اج استریپ های شرکت مبین صنعت

شیار یک دست و یکنواخت

عمق، دهنه و راستای عمودی و کروی شیار در دو طرف لبه های کناری edge strip کاملا یک دست و یکنواخت می باشد؛ در نتیجه ماده ای به زیر آن پس از بسته شدن نفوذ نخواهد کرد.

سفت شدن 100%

به دلیل یکنواختی شیار ها و ابعاد آن ها پس از اتصال، لبه کناری یا اج استریپ تا میزانی محکم می شود که جدا ساختن آن با دست به سختی انجام خواهد پذیرفت.

کیفیت ساخت و طول عمر

بر خلاف مصرفی بودن اج استریپ ها، کیفیت ساخت و متریال درجه یک و مرغوب استفاده شده در آن، عمر آن ها را در مقایسه با محصول تولیدی سایر رقبا چندین برابر می نماید.

قیمت معقول و مناسب

شاید قیمت لبه های  ما در مقایسه با سایر رقبا برتری بالایی ندارد، اما در با در نظر داشتن کارکرد چندین برابر آن ها نسبت به سایر رقبا، محصولی به صرفه تر را مشاهده خواهید کرد.

لبه کناری یا اج استریپ EDGE STRIP - مبین ساخت وکتور1

گالری تصاویر لبه های کناری یا اج استریپ ها

می توانید در بخش زیر تعدادی از تصاویر لبه های کناری یا اج استریپ تولید شده در شرکت مبین صنعت راستین را مشاهده نمائید؛ در حال حاضر این لبه های کناری Cathode Blank edge strip در حال بهره برداری در صنایع کشوری می باشند.

جهت حصول اطمینان از کیفیت لبه های کناری ما (edge strip اج استریپ)

با تک تک مشتریان ما تماس بگیرید.

چرا مبین صنعت راستین

در صورتی که نخستین باری است که با شرکت ما آشنا می شوید ممکن است با مشاهده مطالب ذکر شده این سوال برای شما ایجاد شده باشد که به چه دلایلی برای اعتماد به ما وجود دارد؟ در ادامه 7 دلیل اصلی که مبین صنعت راستین را از سایر رقبا متمایز می کند را برای شما نام برده ایم.

(برای مشاهده توضیحات بیشتر، روی هر آیتم کلیک کنید.)

اینفوگرافیک مبین صنعت
دلیل اول : شیار یک دست و یک نواخت در لبه کناری

عمق، دهنه و راستای عمودی و کروی شیار در دو طرف لبه های کناری edge strip کاملا یک دست و یکنواخت است. در نتیجه پس از بسته شدن، ماده ای به زیر آن نفوذ نخواهد کرد. به علت یکنواختی شیار ها و ابعاد آن ها، پس از اتصال، لبه کناری یا اج استریپ به حدی سفت می شود که جدا ساختن آن با دست به سختی انجام می گیرد. این کار باعث سهولت در جداسازی مس در هر فرآیند از دو طرف کاتد بلانک استنلس استیل خواهد شد.

دلیل دوم : استفاده از بهترین متریال

از آنجایی که اولویت اصلی شرکت مبین صنعت راستین تولید قطعه با بالاترین کیفیت ممکن می باشد، متریال استفاده شده در لبه های کناری edge strip از بهترین جنس های پلی پروپیلن موجود خارجی انتخاب می شوند؛ در نتیجه محصول تولیدی علاوه بر انعطاف پذیری بالا در هنگام جداسازی و عدم شکنندگی، با چسبندگی فوق العاده مانع از نفوذ مس به سطح زیری خود خواهد شد. همچنین لازم است اشاره کنیم که لبه های کناری تولید شده در این مجموعه به علت استفاده از  پلی پروپیلن (pp) اشاره شده (با قابلیت تحمل دما های بالا در اسید غوطه ور) از نظر طول عمر از تمامی رقبای خود پیشی گرفته است. (نزدیک به 70 تا 75 درجه دمای کاری)

دلیل سوم : استفاده از دستگاه های روز دنیا در ساخت لبه کناری

ماشین آلات و دستگاه های مورد استفاده جهت ساخت لبه های کناری از بهترین دستگاه های روز دنیا می باشند؛ از این رو تمامی قطعات ساخته شده، از نظر اندازه و ابعاد با نمونه اولیه و نقشه ها مطابقت کامل خواهند داشت.

دلیل چهارم : حاشیه سود پایین و قیمت 100% رقابتی

ما یک محصول با قیمت 100% رقابتی به بازار عرضه می کنیم. قیمت ما در مقایسه با کیفیت و هزینه تمام شده بسیار پایین  می باشد؛ در نتیجه لازم نیست جهت کیفیت و طول عمر بیشتر هزینه ی اضافه صرف کنید!

دلیل پنجم : گارانتی بالا و خدمات پس از فروش

ما صرفاً فروشنده یک محصول به شما نیستیم بلکه کلیه محصولات ما علاوه بر گارانتی از خدمات پس از فروش برخوردار اند؛ تعداد قطعات سفارشی شما در ابعاد و نقشه های مورد نظرتان در کمترین زمان ممکن با هر تیراژی که در نظر داشته باشید، برای شما تولید و ارائه خواهد شد.

دلیل ششم : بهره گیری از بهترین مشاوران در کنار خود

ما فقط فروشنده لبه های کناری edge strip نیستیم. شما می توانید روی ما به عنوان یک مشاور همیشگی حساب کنید؛ مدیران مجموعه مبین صنعت راستین با قریب 30 سال تجربه در صنعت مس کشور، می توانند بهترین مشاور در زمینه تولید برای شما کارفرمای گرامی باشند‌

دلیل هفتم : فروش سایر محصولات مرتبط و مورد نیاز نظیر کاتد بلانک استنلس استیل، آند سربی، لبه کناری و ...

مبین صنعت راستین علاوه بر تولید لبه کناری، تولید کننده انواع آند سربی، کاتد بلانک های استنلس استیل، باس بار، کپینگ بورد های پلاستیکی capping board و کلیه محصولات اصلی مورد نیاز شما در پروژه لیچینگ و ریفاینینگ خواهد بود. ما می توانیم در صورت خرید بیش از یک محصول نازل ترین پکیج قیمتی را به شما ارائه دهیم؛ ما همواره به یک معامله برد- برد می اندیشیم.

Rate this page